درباره شرکت هایک ویژن

درباره شرکت هایک ویژن

درباره هایک ویژن

شرکت هایک ویژن بزرگترین تولید کننده تجهیزات دوربین مداربسته جهان در سال 2001 تاسیس گردید.مکان این شرکت در کشور چین شهر هانگ زو می باشد.

شرکت هایک ویژن پیشرو در ارائه دهنده تکنولوژی دوربین مداربسته در جهان می باشد.

بر اساس آمارهای گرفته شده شرکت هایک ویژن 19.5% از سهم بازار دوربین مداربسته جهان را به خود اختصاص داده است.

امروزه در دنیا شرکت هایک ویژن را به عنوان یک رهبر پیشرو در زمینه تولید تکنولوژی دوربین مداربسته می شناسند.

شرکت هایک ویژن در 155 کشور جهان عاملیت فروش دارد و در حال حاضر بیش از 40000 توزیع کننده محصولات هایک ویژن را به بازار عرضه می نمایند.

در سال 2015 شرکت هایک ویژن یک تیم تحقیق و توسعه بالغ بر 7181 مهندس را در مجموعه خود به کار گرفت تا بتواند محصولات خود را با کیفیت و بروز رسانی دقیق تری در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

هایک ویژن تحقیق و توسعه محصولات خود را به صورت حرفه ای دنبال می نماید.

محصولات هایک ویژن در دسته بندی های مختلفی وارد بازار می شود:

محصولات عمومی که به سری های اکونومی معروف می باشند که در اختیار تمامی مصرف کنندگان قرار دارد و بیشترین استفاده کننده این محصولات اغلب منازل مسکونی،فروشگاه های کوچک و تمامی بخش هایی که نیاز به سیستم دوربین مداربسته با کیفیت و قیمت مناسب دارند.

سری میانی محصولات هایک ویژن که این گروه نسبت به محصولات عمومی دارای عمر مفید بیشتر و از همه مهمتر امکانات و کیفیت بالاتری می باشد.این محصولات در مکان هایی مانند طلا فروشی،صرافی و مراکز خرید کارایی دارد.

محصولات حرفه ای هایک ویژن که ان محصولات با قابلیت هایی بالای که دارند می توانند تمامی نیاز های مشتریان در زمینه دوربین مداربسته برآورده نمایند.محصولات حرفه ای هایک ویژن بیشتر در پروژه هایی که نیاز به دقت و کارایی بالا مورد نیاز می باشد استفاده می شود.

شرکت هایک ویژن در زمینه تجهیزات حفاظتی هم اکنون توانسته است نیاز مشتریان خود را برآورده نماید و به دلیل اینکه مشتریان هیچ گونه مشکلی در استفاده از محصولات نداشته باشند نمایندگی تعمیرات و پشتیبانی خود را در سطح کشور های مختلف گسترده کرده است.

هایک گلد برترین و با کیفیت ترین برند دوربین مداربسته،برای برخورداری از تخفیفات در سایت با شماره های ذکر شده در سایت با ما در ارتباط باشید تا از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

www.hikgold.com

 

 

021-88507740

برچسب ها :

هایک ویژن,محصولات هایک ویژن,دوربین مداربسته هایک ویژن,هایک گلد نمایندگی گلد هایک ویژن,سایت گلد ایران,دوربین بولت هایک ویژن,دوربین توربو اچ دی هایک ویژن,لیست قیمت هایک ویژن,نمایندگی هایک ویژن,دوربین مداربسته دام هایک ویژن,دوربین مداربسته اسپید دام هایک ویژن,دوربین هایک ویژن,خرید دوربین مداربسته هایک ویژن,برند هایک ویژن,پخش هایک ویژن,فروش هایک ویژن,نصب هایک ویژن,هایک ویژن ایران,نمایندگی هایک ویژن در تهران,هایک ویژن تهران,نمایندگی هایک ویژن ایران,سایت هایک ویژن,نماینده هایک ویژن,نمایندگی گلد,نمایندگی هایک گلد,hikvision,تجهیزات هایک ویژن,قیمت دوربین هایک ویژن,قیمت dvr 4 کاناله,پشتیبانی هایک ویژن,تهران گلد,دوربین هایکویژن,پخش دوربین مداربسته,hikvision دوربین مداربسته,فروش هایک ویژن,قیمت محصولات هایک ویژن,پکیج هایک ویژن,پیشنهاد ویژه هایک ویژن,دوربین مداربسته,دوربین مداربسته hikvision,خرید دوربین مداربسته,خرید دوربین,خرید دوربین مداربسته هایک ویژن,خرید دوربین هایک ویژن-فروشگاه هایک ویژن

 

هایک ویژن برترین تولید کننده محصولات حفاظتی در جهان